ניהול זמן !!!

אחת הבעיות המרכזיות עליהן מתלונן בעל עסק היא זמן. ככל שהעסק גודל בעל העסק מרגיש לחוץ יותר עצבני יותר, לא עומד בעומס, יש תקלות וכמובן שאפשר לשכוח משעות עבודה נורמליות שלא לדבר על חופשים.

מומלץ לקחת פנקס ועט ולרשום מטלות עתידיות. לאחר מכן, יש לקחת כל מטלה ולהגדיר אותה בזמן. גם זמן משוער לביצוע המשימה וגם תאריך התחלה וסיום לפי הזמן המשוער. לבסוף יש לסדר את המטלות לפי סדר עדיפות.

נשמע פתרון פשוט מידי??? אכן כך!

פשוט אבל עובד!!!

התחילו להכין רשימות מיד והתוצאות לא יאחרו לבוא...

טוהר מולטימדיה

הדרך שלך להצלחה!!!

השלבים בפתיחת עסק

מאת: אדיר עדני הכהן  |  פורסם ב: 19.12.2011 / 21:20:18

פתיחת עסק

החלטת לפתוח עסק חדש? מצוין!

עכשיו תנשום עמוק... כי ההתחלה דורשת ממך שלשה דברים בסיסיים : מוטיבציה גבוה, אמביציה אמיתית ויכולת לימוד והקשבה.

נכון צריך גם סכום כסף לא קטן. העניין הוא שגם אם יהיו לך מליונים, לא תוכל לעשות איתם כלום בלי שלושת הדברים הבסיסיים שהוזכרו למעלה.

שלב ראשון התייעץ ולמד:

 לבש עליך את מעיל הענווה, שאל התעניין ולמד. פעמים רבות תמצא שככל שתקרא יותר ותכין את עצמך יותר תגלה כמה לא ידעת קודם וכמה אתה מוכן עכשיו.

שלב שני התחל לחקור:

לבש עליך את מעיל המוטיבציה. היכנס לאינטרנט ולמד על עסקים בסגנון של העסק אותו אתה רוצה לפתוח. חפש מתחרים באזור שלך. למד את המתחרים העתידיים שלך. בדוק האם אתה יכול להתחרות בהם, במידה והם נמצאים באותו מקום אותו יעדת לפתיחת העסק. הסתובב בעיר והיכנס לעסקים האלה. נסה לרכוש מוצר או שניים. ראה כיצד מתייחסים אליך. בדוק את המחירים על המוצרים. עשה שעורי בית, אתה תזדקק לכל נתון שתגלה בכדי להצליח.

שלב שלישי התחל לחשב :

 בדוק עלויות שכירות והוצאות נלוות באזור שלך במידה ואתה מעוניין לשכור מקום. חשב הוצאות כלליות כגון טלפון ואינטרנט עלות הציוד אותו רכשת, עלות רכישת מלאי מספקים. חשב עלות יצור המוצר שלך וההוצאות הנלוות ביחס למחיר המוצר שלך.
נכון... בשלב הרעיון הכול נראה ורוד, לפתע בשלב ההכנות פתאום השמים מתחילים להתקדר, אבל בסופו של דבר אם תפעל נכון ותתכונן כמו שצריך לעסק של החיים שלך, תעשה פחות טעויות ותשיג את התוצאות שאתה רוצה.

שלב רביעי הגדר ומתג  את העסק שלך:

האם העסק עונתי או מגדרי, האם העסק פונה ללקוחות פרטיים או עסקיים, האם  מדובר בחנות קמעונאית או במכירת שירות. ככל שתפרט לעצמך יותר מה אתה רוצה מהעסק שלך כך תתבהר התמונה יותר ויותר. לאחר שהבנת למי אתה פונה, החלט כיצד אתה רוצה להצטייר בעיני לקוחותיך. האם אתה רוצה להיחשב כיקר אך איכותי ומשתלם, או זול עממי ולמכור יותר. זכור! מיתוג העסק שלך, הינו המהלך החשוב ביותר אותו תעשה לאחר ההכנה לפני פתיחת העסק. הלוגו אותו תבחר, המסר השיווקי, סגנון הפרסום שלך והדרך בה יראו אותך לקוחותיך הם הבסיס עליו תמשיך ותבנה את העסק שלך.

השלב חמישי עבודה מול רשויות וניירת:

שלב זה דורש לימוד והבנת הצרכים המנהלתיים ודרך התנהלות העסק שלך על פי כללי החוק. בחירת סוג העסק כגון עוסק פטור, עוסק מורשה, או חברה בע"מ. פתיחת תיק במס הכנסה ומע"מ. בחירת מנהל חשבונות, רואה חשבון, הפקת חשבוניות או עבודה עם תוכנה לניהול חשבונות.

אנו בטוהר מולטימדיה, נשמח לספק לך ייעוץ עסקי ושיווקי ובע"ה נשתדל לסייע לך ולכוון אותך במהלך כל התהליך הראשוני עד שלב פתיחת העסק.

לקבלת ייעוץ והכוונה התקשר 1700-704-676

תגובות הגולשים