השלבים בפתיחת עסק
השלבים בפתיחת עסק
שואל את עצמך איפה להתחיל? הנה מספר טיפים שיעשו לך קצת סדר בבלאגן.
יש לך את זה?
יש לך את זה?
האם מוטיבציה ורצון מספיקים בכדי להיות יזם מצליח?מה באמת דרוש בכדי לדעת שיש לך את זה?
מתחרים זה טוב?!?
מתחרים זה טוב?!?
כמעט כל בעל עסק יספר לך שהדבר שהכי מלחיץ אותו זה המתחרים והמחירים הנמוכים שלהם. האם זה נכון?

ניהול זמן !!!

אחת הבעיות המרכזיות עליהן מתלונן בעל עסק היא זמן. ככל שהעסק גודל בעל העסק מרגיש לחוץ יותר עצבני יותר, לא עומד בעומס, יש תקלות וכמובן שאפשר לשכוח משעות עבודה נורמליות שלא לדבר על חופשים.

מומלץ לקחת פנקס ועט ולרשום מטלות עתידיות. לאחר מכן, יש לקחת כל מטלה ולהגדיר אותה בזמן. גם זמן משוער לביצוע המשימה וגם תאריך התחלה וסיום לפי הזמן המשוער. לבסוף יש לסדר את המטלות לפי סדר עדיפות.

נשמע פתרון פשוט מידי??? אכן כך!

פשוט אבל עובד!!!

התחילו להכין רשימות מיד והתוצאות לא יאחרו לבוא...

טוהר מולטימדיה

הדרך שלך להצלחה!!!

קידום אתר במנועי חיפוש

קידום אתרים במנועי חיפוש

כאשר אנו מדברים על קידום אתר ב- google אנו מדברים על קידום אורגני או קידום פרסומי (קידום בקישורים ממומנים)שם אתה משלם על פי לחיצה כגון  google dwords .כמובן שישנם מנועי חיפוש נוספים כגון walla  yahoo ועוד.

קידום אורגני
חברות רבות קיימות בשוק קידום האתרים וכמובן שלרובן ככולן יש "עובדות בשטח". רוב האתרים שקודמו על ידן, מגיעים לשלשת העמודים הראשונים, חלקם לעמוד הראשון ויש שמגיעים ממש לשורה הראשונה, במנועי החיפוש השונים. אז איך עדיין אף חברה לא תתחייב לך להיות בעמוד הראשון בגוגל, ואפילו לא לזמן שיקח לה להפוך אותך להיות בין העמודים הראשונים. התשובה היא די פשוטה. אף אחד לא באמת יודע איך הרובוטים של מנועי החיפוש עובדים. גוגל למשל שומרת בקנאות ראויה להערכה על אלגוריתם על פיו פועלים רובוטי החיפוש שלה. ואם תשאלו כיצד עדיין מצליחות חברות רבות לקדם אתרים למקומת הראשונים? התשובה מעניינת... כולם מנחשים. תשאלו כמה מקדמי אתרים, לכל אחד מהם יהיו השיטות שלו וההבנות שלו כיצד עובדים מנועי החיפוש. בסופו של דבר רק עבודה קשה לאורך זמן, תקרב את העסק שלך לעמודים הראשונים ול קידום במנועי החיפוש.

צור עימנו קשר, ואנו נעזור לך קדם את האתר שלך לעמוד הראשון בגוגל כדי למקסם את הרווחים, מהאתר שלך. אנו נדאג להתאים את האתר שלך לקידום הן בקוד בו הוא כתוב והן בדרך בא הוא יקודם. אנו משוכנעים שהמחירים שלנו הם מהזולים בשוק וסביר שיתנו לך יותר מכל מקום אחר אליו תגיע בכדי לקדם את האתר שלך.

קידום  על פי לחיצה (PPC) או קישורים ממונים.

קידום באמצעי קידום זה אפשרי בכמה אפיקים. הנפוץ והחזק ביותר הינו google adwordsאמצעי פרסום זה יעיל לאין ערוך, כאשר הוא מתבצע כראוי. חשבו על כך. לא לחצו על המודעה שלך לא שילמת. חשוב לזכור לגוגל יש אינטרס שהמודעה שלך תופיע כמה שיותר פעמים, כדי שיגדל הסיכוי שילחצו עליה. אז מה יותר פשוט מזה... זהו שמסתבר שזה לא כלכך פשוט. בודאי שכל אחד יכול לפתוח קמפיין פרסום כזה בגוגל אדוורדס ואפילו לקבל טלפונים של לקוחות פה ושם. אך בהרבה מקרים מגלה בעל הקמפיין שמסע הפרסום שיצר מושהה. שכלום לא זז או להיפך, עברו כמה ימים וכל התקציב שלו נעלם כלא היה אך לקוחות אין. אנו ממליצים למי שמעוניין לפתוח קמפיין כזה לבדו, לקרוא מידע בנושא הנמסר ע"י גוגל או אתר מסחרי דומה המשתמש באותה שיטה. במקביל כדאי לחפש מידע פרטני בנושא, מאתרים המתקדים בכך ובמאמרים המפרטים את הדרכים לבנות קמפיין יעיל בשיטה זו שלתשלום על פי קליק.

צור עימנו קשר. ואנו נבנה לך קפיין יעיל בgoogle adwords אנו נתאים את מילות המפתח המתאימות לקמפיין שלך, נתאים את הפרסום לתקציב המתאים לך. נבנה מודעות שיווקיות שבאמת מוכרות ונעשה הכל בכדי שתקדם את העסק שלך למקומות אליהם אתה חולם להגיע.

 אנו נשמח לספק לך את שרותינו כגון ייעוץ עסקי יעוץ ארגונייעוץ שיווקי  מיצוב העסק מיתוג העסק קידום מכירות בניית אתר אינטרנט קידום בגוגל ועוד

 התקשר

050-2941270
ונשמח לעמוד לשרותך