מהו יועץ עסקי?
מהו יועץ עסקי?
על היועץ העסקי, יתרונותיו וכיצד הוא יכול לעזור לבעל העסק תוכלו לקרוא כאן.
מתחרים זה טוב?!?
מתחרים זה טוב?!?
כמעט כל בעל עסק יספר לך שהדבר שהכי מלחיץ אותו זה המתחרים והמחירים הנמוכים שלהם. האם זה נכון?
יש לך את זה?
יש לך את זה?
האם מוטיבציה ורצון מספיקים בכדי להיות יזם מצליח?מה באמת דרוש בכדי לדעת שיש לך את זה?

ניהול זמן !!!

אחת הבעיות המרכזיות עליהן מתלונן בעל עסק היא זמן. ככל שהעסק גודל בעל העסק מרגיש לחוץ יותר עצבני יותר, לא עומד בעומס, יש תקלות וכמובן שאפשר לשכוח משעות עבודה נורמליות שלא לדבר על חופשים.

מומלץ לקחת פנקס ועט ולרשום מטלות עתידיות. לאחר מכן, יש לקחת כל מטלה ולהגדיר אותה בזמן. גם זמן משוער לביצוע המשימה וגם תאריך התחלה וסיום לפי הזמן המשוער. לבסוף יש לסדר את המטלות לפי סדר עדיפות.

נשמע פתרון פשוט מידי??? אכן כך!

פשוט אבל עובד!!!

התחילו להכין רשימות מיד והתוצאות לא יאחרו לבוא...

טוהר מולטימדיה

הדרך שלך להצלחה!!!

לקוחות ממליצים

בס"ד

לכבוד

אדיר "טוהר מולטימדיה"

נשמח אם תפרסם ללקוחותיך:

הקמנו עסק לפני כשנה וחצי, העסק היה מבוקש באזורינו, הלקוחות צבאו על הדלת לפני זמן הפתיחה ע"מ לקבל שרות, עבדנו צוות של שניים ביום, ובלילה עד השעה  3 כמעט כל לילה.

הכול טוב לא?
זה נראה עסק מצליח, בלעדי בכל האזור בתחום החותמות והחריטה ממוחשבת, אך משהו לא היה ברור, בסוף כל חודש הרווחים היו נמוכים מהצפוי מההשקעה ושעות העבודה בעסק.
דרך בני משפחתי נודע לי על יועץ שיווקי בשם אדיר מ"טוהר מולטימדיה" איש מקסים כפשוטו, עם ידע נרחב בתחום השיווק, אדיר אינו מתנדב והוא עובד לפרנסתו, אי לכך ו
עקב זאת, דרש תשלום עבור שרותיו, הסכום מבחינתי היה גדול באותו רגע, הרי אין רווחים כמעט בעסק! בכל אופן שכרנו את שרותיו עם מאמץ כספי ראשוני, ולמה ראשוני? כיון שמאותו חודש שאדיר צמוד לעסק, הרווחים עלו, כן ירבו.
העבודה נעשתה יותר פשוטה והרווח ממנה יותר גדול.
מאדם סקפטי ב"ייעוץ עסקי", נעשיתי מאמין גדול!

אני מציע לכל אחד שמסתפק, תנסה!!!

 

נועם מצרפי

מנכ"ל "אות וחותם"

אות וחותם יצירות ועיבודים בלייזר 03-9175050

לאתר אות וחותם

 

בס"ד

אדיר שלום!
 
יישר כוחך על הטיפול בעסק שלנו, על העצות הנכונות , על עיצוב הגרפיקה של האתר, על עיצוב הלוגו, על הניסוחים השיווקיים הקולעים, ועל הסבלנות לענות לכל השאלות ובאמת תוך זמן קצר, העסק שיקם עצמו והכפיל את מספר לקוחותיו המרוצים, והגיע למקום הראשון בגוגל בתחומו.
 
תוכנת הצלצולים של חזון שמים

טלפון   08-9932655     נייד   057-3186420
 
 
בס"ד
 

לכבוד

אדיר

טוהר מולטימדיה

לפני כשנה פנינו אליכם בכדי למתג מחדש את העסק. בנוסף ביקשנו לקבל שירותי ייעוץ עסקי ושיווקי.  בעזרתכם בנינו ועיצבנו אתר שיווקי, לוגו, כתיבה שיווקית קידום אתר וכן קיבלנו שרותי דפוס ושיווק נוספים. בראש ובראשונה אנו מודים לכם על הייעוץ השיווקי בנושא האינטרנט והידע שרכשנו מכם, כיצד למצות את הסכום שהיה בידנו (לא גבוה) בכדי לקבל את החשיפה והקידום הטובים ביותר, שניתן להשיג בתקציב זה. בנוסף השתמשנו בשרותיכם בכדי למתג את העסק נכון, ע"י שילוב מתאים של הלוגו האתר והמסרים השיווקיים שלנו. ההדרכה המקצועית הן הדרכה שיווקית והן הדרכת מכירות עזרה לנו לקדם את העסק והאתר נכון להיום נמצא במילות מפתח של העסק שלנו בעמוד הראשון בגוגל. כמו כן התרשמנו מהאמינות והרצון לסייע בכל עת.

נשמח להסתייע בכם גם בעתיד

אריאל וגילי

גני טל

גני טל עיצוב גינות חידוש דקים ועבודות עץ   

טלפון   050-7208065

לאתר גני טל

בס"ד

לאדיר השליח הגדול מכולם

כמנהל עסק של למעלה מ-20 עובדים לימדת אותי שלא הגודל קובע אלא העיקר, שדווקא ניצול נכון של זמן וצמצום כוח אדם הוא הפיתרון לעומס בעבודה. אני מרגיש שהגעת אלי כשליח משמים, להנהיג ספינה טובעת, ולנווט את הדרך אל המנוחה ואל הנחלה. הגעת כאדם המבין ויודע כיצד לנווט אל מחוץ למים כמציל המביט מלמעלה. יש לציין כי יועצים רבים וטובים בעלי שם (שמפאת כבודם לא אזכיר את שמם) אשר ניסו לתת לי יד ולהוציא אותי מהמים, לא צלחה ידם וכשלו. במבט לעבר אני רואה את הושטת היד שלהם כרצון לקבל שכר אך לא לתת את התמורה. הצלחת במקום בו יועצים אחרים נכשלו. 

אדיר היקר.

אצלך לא הכול מתחיל ונגמר בעסק. הא' ב' שלך זוהי ההבנה ההקשבה ומי ומה שאתה, שכידוע זהו דבר חשוב מאוד בעסקים. לא בכדי גם היום אני ממשיך להשתמש בשירותיך וכן לשלוח אליך את חבריי כלקוחות כשאני יודע שיודו לי לאחר מכן.

יהושע ליברמן.

קופיטופ לשעבר VIPRINT  בהווה.

 

דפוס וי איי פרינט

טלפון: 03-8050300   I   פקס: 03-8050301

 

לאתר VIPRINT

 

 

לכבוד

אדיר עדני הכהן
טוהר מולטימדיה

בתהליך קידום העסק שלנו החולש על הרבה תחומים, השתמשנו בשירותיך כיועץ עסקי תפעולי, הכוללים יעוץ ארגוני שיווקי ואימון אישי ניהולי. תוך זמן קצר הבנו שהמבט החיצוני המקצועי שלך סייע לנו לראות את הדברים בצורה אחרת ונכונה יותר. אין ספק שהצלחת לחבר בין המחלקות השונות ולהפוך את העסק ליחידה אחת יעילה וזורמת.

בנוסף הדרך בה גרמת לנו להסתכל ולהבין תקלות בעסק סייעה לנו גם לאחר שתהליך הייעוץ הסתיים.

שמחנו ונשמח בעתיד להשתמש בשירותיך המקצועיים.

מומלץ בחום!!!

 

איציק, הנהלת בורקס יוון

מסעדה קונדיטוריה מאפים וקייטרינג

יהוד 03-5363531

 

 

אדיר שלום

שמחתי לעבוד איתך אתה אדם כישרוני מאוד,

אמליץ בחום לכל מי שיבקש עזרה בתחום בשיווק עיסקי.

 

בנימין בכר

דיפנדר שירותי אבטחה ורפואה  

טלפון   077-7990311

דיפנדר

 

לכבוד

אדיר
טוהר מולטימדיה

שמחתי לפגוש יועץ עסקי מקצועי שידו בכול. הידע הנרחב שלך בעולם השיווק באינטרנט ניכר בכל מה שעשית והתוצאות גם הן לא איחרו לבוא. היום ב"ה ידנו מלאות בעבודה ולקוחות רבים ממתינים לתורם, לקבל את שירותינו בכל הארץ.

תודה.

יוסי איטח
מכון אבחונים - תושיה

052-8090050

 

לכבוד

אדיר עדני הכהן
טוהר מולטימדיה

רציתי לומר תודה על העזרה העסקית והניהולית שהענקת לי. חידדת והמחשת לי כיצד הופכים מחשבה למציאות ואיך סדר וארגון קודם לכל. 

הכשרת אותי כיצד להיות מנהל. עם הרבה השקעה הטמעת בנו איך לחשוב ולדבר וכיצד לאמץ גישה ניהולית בעסק.

בתהליך האימון העסקי קיבלתי ממך המון ידע ואנפורמציה ולא פחות חשוב המון אנרגיות כדי להתקדם בתהליך.

הצלחת לגבש את שלשת השותפים לעבוד כגוף אחד, בחשיבה אחת ובביצוע משותף. 

אני מודה לך על כך שגרמת לי לראות אצלי באופן אישי ואצל כל אחד מהשותפים, התקדמות בכל מובן. היום אנו מבינים טוב מתמיד, כיצד צריך בעל עסק לראות, להיראות ולהישמע.

אני מקווה מאוד שנמשיך לשתף פעולה בייננו בפן המקצועי והשיווקי של העסק ובמיתוג העסק. אני מאמין שבע"ה גם שם תבוא הסבלנות והמקצועיות שלך לידי ביטוי.

 

שף אלכס פרחי, הנהלת בורקס יוון

מסעדה קונדיטוריה מאפים וקייטרינג

יהוד 03-5363531