יש לך את זה?
יש לך את זה?
האם מוטיבציה ורצון מספיקים בכדי להיות יזם מצליח?מה באמת דרוש בכדי לדעת שיש לך את זה?
מי צריך יועץ עסקי?
מי צריך יועץ עסקי?
מדוע נחוץ לעסק יועץ עסקי וכיצד יכול היועץ להוביל את העסק שלך קדימה.
השלבים בפתיחת עסק
השלבים בפתיחת עסק
שואל את עצמך איפה להתחיל? הנה מספר טיפים שיעשו לך קצת סדר בבלאגן.

ניהול זמן !!!

אחת הבעיות המרכזיות עליהן מתלונן בעל עסק היא זמן. ככל שהעסק גודל בעל העסק מרגיש לחוץ יותר עצבני יותר, לא עומד בעומס, יש תקלות וכמובן שאפשר לשכוח משעות עבודה נורמליות שלא לדבר על חופשים.

מומלץ לקחת פנקס ועט ולרשום מטלות עתידיות. לאחר מכן, יש לקחת כל מטלה ולהגדיר אותה בזמן. גם זמן משוער לביצוע המשימה וגם תאריך התחלה וסיום לפי הזמן המשוער. לבסוף יש לסדר את המטלות לפי סדר עדיפות.

נשמע פתרון פשוט מידי??? אכן כך!

פשוט אבל עובד!!!

התחילו להכין רשימות מיד והתוצאות לא יאחרו לבוא...

טוהר מולטימדיה

הדרך שלך להצלחה!!!

שיווק בפייסבוק

 

בניית קמפיין בפייסבוק

לפני כמה שנים כשהיינו מדברים על שיווק באינטרנט, מיד היינו מדברים על כוחו הגדול של פרסום בגוגל. הדרך בה השכילה גוגל לנצל את הכוח של מנוע החיפוש שלה, במיקוד הלקוח לשיווק מונחה מטרה, היה ברור. לקוח שיחפש יועץ עסקי למשל, יקבל את מה שחיפש ועם אקסטרות. הוא יקבל בעמוד החיפוש גם אתרים רלוונטים וגם מפרסמים רלוונטים, למילת החיפוש שלו. כל זה, בלי מאמץ מצד הלקוח והרבה כסף שזורם מצד המפרסמים. אז, הגיחה לעולם בסערה, מלכת הרשתות החברתיות פייסבוק...  פייסבוק שינתה לגמרי את כל מה שהיכרנו על שיווק באינטרנט. פתאום  הדרך להגיע ללקוחות הופכת להיות מאתגרת יותר אבל גם חזקה יותר. קמפיין ממומן בפייסבוק ממוקד בהרבה מקידום ממומן בגוגל. מה שיצר כוח שיווקי חזק יותר, הוא -שילוב השימוש בהמלצה של חבר מביא חבר, או בשמו הפייסבוקי לייק. כשבעצם השימוש במכשיר הפייסבוק, הפך להיות כלי הכרחי, לכל עסק המכבד את עצמו. אין ספק שקמפיין שיווקי לעסק, חייב להכיל בתוכו את השילוב הקדוש- פייסבוק גוגל, שילוב שכאשר יבנה נכון יתן מינוף גדול לכל קמפיין כזה.

אנו בטוהר מולטימדיה נבנה עבורך דף אוהדים איכותי בפייסבוק, ניצור קמפיין ממומן בפייסבוק עבורך ונשלב את יכולותינו השיווקיות כדי שהעסק או הארגון שלך יקבלו את החשיפה הטובה ביותר בכדי לגדול.