יש לך את זה?
יש לך את זה?
האם מוטיבציה ורצון מספיקים בכדי להיות יזם מצליח?מה באמת דרוש בכדי לדעת שיש לך את זה?
האם כולנו אנשי מכירות?
האם כולנו אנשי מכירות?
רבים טוענים כי אינם אנשי מכירות. להפך... המושג מכירה דוחה אותם! האומנם???
מתחרים זה טוב?!?
מתחרים זה טוב?!?
כמעט כל בעל עסק יספר לך שהדבר שהכי מלחיץ אותו זה המתחרים והמחירים הנמוכים שלהם. האם זה נכון?

ניהול זמן !!!

אחת הבעיות המרכזיות עליהן מתלונן בעל עסק היא זמן. ככל שהעסק גודל בעל העסק מרגיש לחוץ יותר עצבני יותר, לא עומד בעומס, יש תקלות וכמובן שאפשר לשכוח משעות עבודה נורמליות שלא לדבר על חופשים.

מומלץ לקחת פנקס ועט ולרשום מטלות עתידיות. לאחר מכן, יש לקחת כל מטלה ולהגדיר אותה בזמן. גם זמן משוער לביצוע המשימה וגם תאריך התחלה וסיום לפי הזמן המשוער. לבסוף יש לסדר את המטלות לפי סדר עדיפות.

נשמע פתרון פשוט מידי??? אכן כך!

פשוט אבל עובד!!!

התחילו להכין רשימות מיד והתוצאות לא יאחרו לבוא...

טוהר מולטימדיה

הדרך שלך להצלחה!!!

בדיקת כדאיות לפתיחת עסק

בדיקת כדאיות לעסק

כמו יזמים מוכשרים רבים חדורים מוטיבציה והתלהבות ראויה להערצה, כאשר הם פתחו את העסק החדש שלהם, כך גם אתה. הרעיון המעולה שחשבת עליו, הולך להפוך אותך לאיש עשיר, לא סתם עשיר ... אחד שידברו עליו. אתה הולך להגשים את החלום של ההורים שלך. בלי משכנתא, בלי חובות, בלי לסנן טלפונים מהבנק... נכון??? זהו... שבלי להעליב ... לא בטוח שאתה הולך להגיע לשם.ייעוץ לפתיחת עסק 

לא! אנחנו לא מאמינים בלהוריד מוטיבציה... אנחנו פשוט מאמינים שמי שלא טרח לראות לאיזו בריכה הוא קופץ, שלא יתפלא למה כשהוא נוחת בתוך הבריכה כואב לו הראש ורק אז הוא מגלה שבבריכה אין מים...

הקמת עסק או יזמות אינו דבר של מה בכך. ישנם פרטים רבים שאדם שאינו בא מתחום העסקים (ולעיתים גם כאלה שכן) אינו לוקח בחשבון. המשמעות הפשוטה והכואבת לעיתים קרובות היא- כישלון, עוגמת נפש, וחור בכיס.

יזם יקר!

ככל שתתכונן יותר, ככל שתכין את השטח יותר, תאסוף מידע על העסק אותו אתה רוצה לפתח, על המתחרים שלך, על העלויות הצפויות לך ותבנה אסטרטגיה עסקית נכונה, כך הסיכוי שתיכשל הוא נמוך יותר.

אם יש לך פטנט ואתה רוצה לבצע רישום פטנט ולפתח אותו. אם יש לך רעיון עסקי מדהים ואתה רוצה לדעת אם הוא באמת כזה. אם אתה רוצה להימנע מהפסדים ועוגמת נפש...

צור עמנו קשר ! אנו ננתח יחד אתך את העסק העתידי שלך, נעשה בדיקת כדאיות, ננתח עליות וסיכונים ונבנה אתך יחד אסטרטגיה עסקית ושיווקית  (תוכנית עסקית) בכדי  שתהיה בטוח בדרך אליה אתה הולך ללא חשש.

טוהר מולטימדיה... הדרך שלך להצלחה

1700-704-676