מהו יועץ עסקי?
מהו יועץ עסקי?
על היועץ העסקי, יתרונותיו וכיצד הוא יכול לעזור לבעל העסק תוכלו לקרוא כאן.
יש לך את זה?
יש לך את זה?
האם מוטיבציה ורצון מספיקים בכדי להיות יזם מצליח?מה באמת דרוש בכדי לדעת שיש לך את זה?
האם כולנו אנשי מכירות?
האם כולנו אנשי מכירות?
רבים טוענים כי אינם אנשי מכירות. להפך... המושג מכירה דוחה אותם! האומנם???

ניהול זמן !!!

אחת הבעיות המרכזיות עליהן מתלונן בעל עסק היא זמן. ככל שהעסק גודל בעל העסק מרגיש לחוץ יותר עצבני יותר, לא עומד בעומס, יש תקלות וכמובן שאפשר לשכוח משעות עבודה נורמליות שלא לדבר על חופשים.

מומלץ לקחת פנקס ועט ולרשום מטלות עתידיות. לאחר מכן, יש לקחת כל מטלה ולהגדיר אותה בזמן. גם זמן משוער לביצוע המשימה וגם תאריך התחלה וסיום לפי הזמן המשוער. לבסוף יש לסדר את המטלות לפי סדר עדיפות.

נשמע פתרון פשוט מידי??? אכן כך!

פשוט אבל עובד!!!

התחילו להכין רשימות מיד והתוצאות לא יאחרו לבוא...

טוהר מולטימדיה

הדרך שלך להצלחה!!!

פרופיל החברה

חברת טוהר מולטמידה הוקמה בכדי לספק מענה לעסקים בתחומים הבאים:

  • ניהול וארגון נכון של העסק
  • שיווק וקידום באינטרנט 
  • פרסום דפוס וגרפיקה
  • מחשוב

חברת טוהר מולטימדיה שיווק ופרסום, מספקת שירותי ייעוץ והכוונה לעסקים. כמו כן חברתנו מספקת שירותים נוספים המסייעים לקדם את העסק.

מטרת החברה לעזור ולסייע לעסקים קטנים ובינוניים לשווק את עצמם בכל האמצעים האפשריים ובתקציבים נמוכים ככל האפשר. אנו מכוונים את בעל העסק כיצד לפעול נכון הן בפרסום יעיל והן בארגון נכון של העסק. אנו מאמינים שבעל העסק צריך להרגיש ולראות כיצד מועיל לו יועץ עסקי, לכן אנו מאפשרים לבעל העסק לקבל שיחת יעוץ ראשונה חינם, בה גם אנו בוחנים, האם ביכולתינו לסייע לבעל העסק.

לצערנו לא לכל עסק ניתן לסייע, ולעיתים הדבר האחרון שצריך בעל עסק שנמצא במצב גסיסה, ללא אפשרות לשיפור, הוא הוצאות מיותרות על "יעוץ", שיתן לו אשליה שאפשר לשפר את מצב העסק, אך יגדיל את הפסדיו לפני קריסת העסק.

בכדי למנוע זאת, בשיחת הייעוץ הטלפוני שניתנת חינם, אנו בוחנים את הנתונים המובאים לפנינו ומחליטים אם וכיצד ניתן ליצב את העסק ולסייע לו להגיע לאיזון ולאחר מכן לעלות עד להצלחה בע"ה.
עלות פגישת ייעוץ לשעה הינה 250 ש"ח לפני מע"מ. במידה ובחר בעל העסק בתוכנית של ייעוץ תפעולי העלות תשתנה ביחס לכמות השעות החודשיות.
בפגישות אלה בעל עסק יקבל ליווי אישי, ילמד כיצד לתפעל נכון את כוח האדם בחברה, ניהול זמן, דרך קבלת החלטות וישומם בפועל וכן האצלת סמכויות בתחום כוח אדם.

בתחום השיווק והפרסום, נעזור לך בעל העסק למצב את עסקך בצורה כזו, שיפנה נכון אל קהל היעד. נמנע ממך פרסום מיותר ויקר שלא יביא לך לקוחות  נעבוד על מיתוג העסק שלך ונלמד אותך כיצד לפרסם נכון.

 

אנו נסייע לך במחירים מיוחדים כלקוח שלנו בכל הנוגע לפרסום באמצעי התקשורת ואמצעי פרסום נוספים כגון: עיצוב שיווקי לאתר אינטרנט, קידום בגוגל ובפייסבוק, קידום אורגני וקידום ממומן הפקות דפוס, אמצעי קידום מכירות, סרטי תדמית ועוד.

אנו נקדם את עסקך, החל מאירגון לוגיסטי, ניהול נכון וסיוע בשיווקו וכלה במחשוב העסק במידת הצורך. באתר תוכל למצוא את הכלים שיקדמו את עסקך.

עליך לדעת כי ייחודנו בכך, שאנו בחברת טוהר מולטימדיה, מעבר להכוונה, גם מלווים באופן צמוד את לקוחותינו ומסייעים להם באמצעים העומדים לרשותינו לקדם את העסק שלהם בצורה טובה ונכונה, וחוסכים גם זמן בחיפוש האמצעים וגם כסף בשל פערי תיווך נמוכים.

 

נשמח לראותך בין לקוחותינו
אדיר עדני הכהן
מנכ"ל

 

 

לקביעת פגישה צור קשר ונתקדם יחד בדרך להצלחה שלך
1700-704-676