מי צריך יועץ עסקי?
מי צריך יועץ עסקי?
מדוע נחוץ לעסק יועץ עסקי וכיצד יכול היועץ להוביל את העסק שלך קדימה.
השלבים בפתיחת עסק
השלבים בפתיחת עסק
שואל את עצמך איפה להתחיל? הנה מספר טיפים שיעשו לך קצת סדר בבלאגן.
האם כולנו אנשי מכירות?
האם כולנו אנשי מכירות?
רבים טוענים כי אינם אנשי מכירות. להפך... המושג מכירה דוחה אותם! האומנם???

ניהול זמן !!!

אחת הבעיות המרכזיות עליהן מתלונן בעל עסק היא זמן. ככל שהעסק גודל בעל העסק מרגיש לחוץ יותר עצבני יותר, לא עומד בעומס, יש תקלות וכמובן שאפשר לשכוח משעות עבודה נורמליות שלא לדבר על חופשים.

מומלץ לקחת פנקס ועט ולרשום מטלות עתידיות. לאחר מכן, יש לקחת כל מטלה ולהגדיר אותה בזמן. גם זמן משוער לביצוע המשימה וגם תאריך התחלה וסיום לפי הזמן המשוער. לבסוף יש לסדר את המטלות לפי סדר עדיפות.

נשמע פתרון פשוט מידי??? אכן כך!

פשוט אבל עובד!!!

התחילו להכין רשימות מיד והתוצאות לא יאחרו לבוא...

טוהר מולטימדיה

הדרך שלך להצלחה!!!

מיתוג ומיצוב

מיתוג ומיצוב 

כל בעל עסק מתחיל יודע שבכדי שלקוח יכנס בדלתו, הלקוח צריך לדעת שהוא קיים. בעל עסק ותיק מגלה לעיתים, שלמרות שישנם כאלה שיודעים שהוא קיים, הם אינם מגיעים אליו. יותר מכך... הוא שומע, שהמתחרה שלו בעיר, מוכר סחורה גרועה במחיר מופקע, נותן שירות מתחת לכל ביקורת, אבל מפוצץ בעבודה, ולכאן לא מגיעים.

ישנן דרכים רבות להפוך עסק לכושל. בעיות ארגוניות ופננסיות מחד ומיתוג או מיצוב לא נכון מאידך.

בעל עסק יקר!

מיתוג העסק שלך אינו דבר של מה בכך, כשאתה משקיע בפתיחת העסק שלך אלפי שקלים ואף יותר בציוד או שיפוץ, אל תזניח את מיתוג העסק שלך. שום שיפוץ שבעולם לא יגרום ללקוח שלך לבוא אליך, אם לא דאגת להצטייר בפניו כפי שהיה רוצה או צריך. מיתוג העסק עוד בשלב בנייתו, הינו קרש קפיצה משמעותי בתהליך בניית העסק שלך. אל תדחה תהליך כה חשוב, הדורש מחשבה מעמיקה וניסיון. הלקוחות שלך רוצים להכיר אותך כמו שהיית רוצה שיכירו אותך... בעזרת השקעה מתאימה ונכונה, בע"ה תייצר לעסק שלך פוטנציאל של עסק מצליח, כבר מהרגע הראשון. נכון שצריך סבלנות ונכון שבכדי להצליח באמת צריך לבנות אסטרטגיה עסקית מתאימה, אך הבסיס לכל הצלחה עסקית הוא מיתוג נכון וכמובן שיווק נכון של העסק.

מיתוג העסק הכולל בניית קונספט שיווקי ומסרים שיווקיים מתאימים, עיצוב לוגו, הפקת חומרי פרסום ודפוס, בניית אתר אינטרנט עם עיצוב שיווקי המתאים לסגנון המיתוגי אותו בחרת. כל אלה ועוד חשובים לא פחות משיפוץ או רכישת ציוד מקצועי.

אנו בטוהר מולטימדיה, נסייע לך בבחירת הדרך השיווקית המתאימה ביותר לסגנון העסק שלך. אנו נמתג את העסק שלך ונלווה אותך בכל התהליך עד להצלחה שלך בע"ה.

צור עימנו קשר!

1700-704-676

או מלא טופס צור קשר ונחזור אליך בהקדם.

טוהר מולטמידיה

הדרך שלך להצלחה