מי צריך יועץ עסקי?
מי צריך יועץ עסקי?
מדוע נחוץ לעסק יועץ עסקי וכיצד יכול היועץ להוביל את העסק שלך קדימה.
האם כולנו אנשי מכירות?
האם כולנו אנשי מכירות?
רבים טוענים כי אינם אנשי מכירות. להפך... המושג מכירה דוחה אותם! האומנם???
מתחרים זה טוב?!?
מתחרים זה טוב?!?
כמעט כל בעל עסק יספר לך שהדבר שהכי מלחיץ אותו זה המתחרים והמחירים הנמוכים שלהם. האם זה נכון?

ניהול זמן !!!

אחת הבעיות המרכזיות עליהן מתלונן בעל עסק היא זמן. ככל שהעסק גודל בעל העסק מרגיש לחוץ יותר עצבני יותר, לא עומד בעומס, יש תקלות וכמובן שאפשר לשכוח משעות עבודה נורמליות שלא לדבר על חופשים.

מומלץ לקחת פנקס ועט ולרשום מטלות עתידיות. לאחר מכן, יש לקחת כל מטלה ולהגדיר אותה בזמן. גם זמן משוער לביצוע המשימה וגם תאריך התחלה וסיום לפי הזמן המשוער. לבסוף יש לסדר את המטלות לפי סדר עדיפות.

נשמע פתרון פשוט מידי??? אכן כך!

פשוט אבל עובד!!!

התחילו להכין רשימות מיד והתוצאות לא יאחרו לבוא...

טוהר מולטימדיה

הדרך שלך להצלחה!!!

מיתוג לעסקים קטנים ובינוניים

מיתוג ובניית קונספט שיווקי

כאשר עסק מנסה לבנות את הקונספט השיווקי שלו הוא חייב לשאול את עצמו שתי שאלות עיקריות השאלה הראשונה תהיה... מה ומי אני?  והשאלה השנייה תהיה... איך הלקוח שלי יכול להפיק מכך תועלת? כאשר תצליח לענות לעצמך על השאלות ותבנה לעצמך אופי לעסק, ייצרת בעצם מיתוג לעסק.

נניח שאתה כבעל העסק הצלחת להבין מי אתה ואיך תביא תועלת ללקוחות שלך... האם חשבת איך לגרום להם להבין את זה? האם אתה יודע להעביר את המסר המתאים לתשובות שמצאת?!?!

אם התשובה היא כן, כנראה שמצאת את הקונספט השיווקי שילווה את העסק שלך... עכשיו נשאר לך רק לדאוג שהמסרים הפרסומיים שלך יושפעו מאותו הקונספט, למצוא סטודיו לעיצוב גרפי שידע לשלב גרפיקה איכותית וייחודית עם הקונספט השיווקי שמצאת, לדעת לכתוב טקסט שיווקי באמצעי הפרסום שלך, להעביר את הקונספט השיווקי שיתאים גם לקידום האתר שלך בגוגל וכמובן תצטרך גם למצוא את הפאנצ'-ליין... הסלוגן, שירכז את כל הקונספט למשפט אחד שילווה את הכול!!!

אז התייעצת עם אשתך שתחיה, עם עודד הגרפיקאי, עם דוד שמעון שיש לו עסק מצליח של שווארמה וכמובן אפילו שאלת את החבר הכי טוב שלך מהסיירת...שאול הג'ינג'י...

מצוין!!!

עכשיו...אתה רק צריך להתפלל שהכסף שהשקעת עד עכשיו, באמת יגרום ללקוח שלך להבין את הקונספט השיווקי, שאתה ואשתך שתחיה חשבתם עליו ביחד... לא שגרפיקאי זה לא בסדר...  ושדוד שמעון לא מבין בעסקים... אפילו שאול היה תמיד ראשון בהסתערות לעבר האויב... העניין הוא שאתה זה שבסוף יצטרך לשלם על העצות שיתנו לך האחרים... וגם זה בסדר... אם השארת מספיק כסף בצד לנסיונות...

אז אם החלטת לחסוך את הכסף ולהשקיע אותו במקום שקצת יותר יתאים למטרות שלך, אתה מוזמן ליצור עמנו קשר. אנו נלמד את העסק שלך בצורה מקצועית, נבנה יחד אתך את הקונספט השיווקי שילווה אותך ונסייע לך לבנות את החבילה השיווקית, המקצועית ביותר שיכולת לקבל. אצלנו תוכל להסתייע בכל תחום עסקי, החל מאמצעי שיווק מודפסים וגרפיקה וכלה בבניית אתר שיווקי עם כתיבה שיווקית איכותית. כתיבה שגם תניע את הלקוח שלך לפעולה וגם תקדם את האתר שלך במנועי החיפוש. גם שירותי ייעוץ שיווקי תוכל למצוא אצלנו וכל זה עבורך, בכדי לבנות נכון את הקונספט השיווקי, שיעזור ללקוחות שלך למצוא, בדיוק את מה שחיפשו...