האם כולנו אנשי מכירות?
האם כולנו אנשי מכירות?
רבים טוענים כי אינם אנשי מכירות. להפך... המושג מכירה דוחה אותם! האומנם???
מי צריך יועץ עסקי?
מי צריך יועץ עסקי?
מדוע נחוץ לעסק יועץ עסקי וכיצד יכול היועץ להוביל את העסק שלך קדימה.
יש לך את זה?
יש לך את זה?
האם מוטיבציה ורצון מספיקים בכדי להיות יזם מצליח?מה באמת דרוש בכדי לדעת שיש לך את זה?

ניהול זמן !!!

אחת הבעיות המרכזיות עליהן מתלונן בעל עסק היא זמן. ככל שהעסק גודל בעל העסק מרגיש לחוץ יותר עצבני יותר, לא עומד בעומס, יש תקלות וכמובן שאפשר לשכוח משעות עבודה נורמליות שלא לדבר על חופשים.

מומלץ לקחת פנקס ועט ולרשום מטלות עתידיות. לאחר מכן, יש לקחת כל מטלה ולהגדיר אותה בזמן. גם זמן משוער לביצוע המשימה וגם תאריך התחלה וסיום לפי הזמן המשוער. לבסוף יש לסדר את המטלות לפי סדר עדיפות.

נשמע פתרון פשוט מידי??? אכן כך!

פשוט אבל עובד!!!

התחילו להכין רשימות מיד והתוצאות לא יאחרו לבוא...

טוהר מולטימדיה

הדרך שלך להצלחה!!!

הפקות דפוס

דפוס

למרות התחזקותו של השיווק הווירטואלי ואחרי שניסו להספיד לא פעם את עולם הדפוס, מסתבר שההספדים הגיעו מוקדם מידי. בעלי עסקים רבים מבינים היום יותר מתמיד שאי אפשר להתעלם מהצורך במוצרים מודפסים, כמוצר שיווקי משלים לכל מדיה שיווקית אחרת. מעטפות ודפי לוגו עדיין בעניינים, קמפיין שיווקי ללא הדפסת פליירים או פולדרים כמעט ולא תמצאו והמצרך החשוב ביותר לבעל עסק מתחיל וותיק כאחד כרטיסי ביקור!!! בל נשכח את הצורך ב הדפסת דיסקים אריזות מוצר וכמובן דוכני פרסום רולאפים ועוד מוצרי דפוס רבים, הכול תלוי באופי העסק או המוצר אותו נרצה לשווק.
 
אנו בטוהר מולטימדיה נסייע לך לבחור את המוצר המתאים לך, נדאג שתקבל אותו באיכות מעולה ובמחירים משתלמים. אנו נסייע לך בכל קמפיין שיווקי גם בהפקת מוצרי הדפוס בעיצובם ונשמח לייעץ לך מהו המוצר המתאים והנכון ביותר עבור העסק שלך.