מי צריך יועץ עסקי?
מי צריך יועץ עסקי?
מדוע נחוץ לעסק יועץ עסקי וכיצד יכול היועץ להוביל את העסק שלך קדימה.
מתחרים זה טוב?!?
מתחרים זה טוב?!?
כמעט כל בעל עסק יספר לך שהדבר שהכי מלחיץ אותו זה המתחרים והמחירים הנמוכים שלהם. האם זה נכון?
יש לך את זה?
יש לך את זה?
האם מוטיבציה ורצון מספיקים בכדי להיות יזם מצליח?מה באמת דרוש בכדי לדעת שיש לך את זה?

ניהול זמן !!!

אחת הבעיות המרכזיות עליהן מתלונן בעל עסק היא זמן. ככל שהעסק גודל בעל העסק מרגיש לחוץ יותר עצבני יותר, לא עומד בעומס, יש תקלות וכמובן שאפשר לשכוח משעות עבודה נורמליות שלא לדבר על חופשים.

מומלץ לקחת פנקס ועט ולרשום מטלות עתידיות. לאחר מכן, יש לקחת כל מטלה ולהגדיר אותה בזמן. גם זמן משוער לביצוע המשימה וגם תאריך התחלה וסיום לפי הזמן המשוער. לבסוף יש לסדר את המטלות לפי סדר עדיפות.

נשמע פתרון פשוט מידי??? אכן כך!

פשוט אבל עובד!!!

התחילו להכין רשימות מיד והתוצאות לא יאחרו לבוא...

טוהר מולטימדיה

הדרך שלך להצלחה!!!

כתיבה שיווקית וקופירייטינג

כתיבה שיווקית וקופירייטינג.

היום בניגוד לעבר, יותר ויותר אנשים, הגיעו להכרה בחשיבות כתיבה שיווקית מקצועית ואיכותית. ברור שכתיבה כזו מסייעת למודעה כתובה, להשיג את מטרתה. בנוסף לכתיבה והדרך בה היא מנוסחת, חשובים לא פחות, משפטי המפתח במודעה, שהם בעצם עבודתו של הקופירייטר התוכן המזמין והיכולת שלו לגרום למשתמש לעשות צעד לעבר רכישת המוצר או השירות.
זומנה לציין שכתיבה אינה חייבת להיות גרועה כדי שהיא לא תייצר תוצאות. לעיתים כתיבה של אדם המוכשר בכתיבת מאמרים מדעיים או מומחה לשפה העברית, תבריח את הלקוחות מהר יותר מאשר כתיבה של אדם מן המניין. לכתיבה שיווקית איכותית ישנם כללים שעין לא מקצועית לא בהכרח תבחין בהם, אך לטקסט תהיה השפעה רבה יותר על הקורא. הכתיבה חייבת להיות בגובה העיניים, אך עדיין תוך שימוש בכללים שיווקיים, הן בסגנון הכתיבה, הן בחלוקת הטקסט על גבי הנייר או דף האינטרנט וכמובן שילוב נכון ולא מוגזם של אובייקטים גרפיים.
 
נכון כתיבה שיווקית מקצועית אינה זולה, אך אנו כאנשים חכמים מבינים ששווה לשלם על איכות, בעיקר כאשר הכתיבה השיווקית מייצגת את מי שאנחנו! ואנחנו רוצים לשדר רצינות אמינות ומקצועיות, בוודאי כזו שתצדיק את עצמה לאורך זמן ותייצר לנו הכנסות משתלמות.
 
 
טוהר מולטימדיה מספקת שרותי כתיבה שיווקית וקופירייטינג מקצועיים, הכוללים גם כתיבה שיווקית לאתר וכתיבה שיווקית למדיה כתובה רדיו טלווזיה וסרטי תדמית. ניתן גם להזמין שם וסלוגן לעסק וכן הכוונה שיווקית ומיתוג. 
 
אל תהסס להתקשר 1700-704-676