מי צריך יועץ עסקי?
מי צריך יועץ עסקי?
מדוע נחוץ לעסק יועץ עסקי וכיצד יכול היועץ להוביל את העסק שלך קדימה.
מתחרים זה טוב?!?
מתחרים זה טוב?!?
כמעט כל בעל עסק יספר לך שהדבר שהכי מלחיץ אותו זה המתחרים והמחירים הנמוכים שלהם. האם זה נכון?
האם כולנו אנשי מכירות?
האם כולנו אנשי מכירות?
רבים טוענים כי אינם אנשי מכירות. להפך... המושג מכירה דוחה אותם! האומנם???

ניהול זמן !!!

אחת הבעיות המרכזיות עליהן מתלונן בעל עסק היא זמן. ככל שהעסק גודל בעל העסק מרגיש לחוץ יותר עצבני יותר, לא עומד בעומס, יש תקלות וכמובן שאפשר לשכוח משעות עבודה נורמליות שלא לדבר על חופשים.

מומלץ לקחת פנקס ועט ולרשום מטלות עתידיות. לאחר מכן, יש לקחת כל מטלה ולהגדיר אותה בזמן. גם זמן משוער לביצוע המשימה וגם תאריך התחלה וסיום לפי הזמן המשוער. לבסוף יש לסדר את המטלות לפי סדר עדיפות.

נשמע פתרון פשוט מידי??? אכן כך!

פשוט אבל עובד!!!

התחילו להכין רשימות מיד והתוצאות לא יאחרו לבוא...

טוהר מולטימדיה

הדרך שלך להצלחה!!!

ייעוץ שיווקי

יועץ שיווקי

פעמים רבות אנו שומעים בשיחותינו עם בעלי עסקים את המשפט "פרסום לא עובד!!!"
"עובדה
!!! הוצאתי הון על פרסום בעיתון, אתר אינטרנט, או קידום מכירות ואין תוצאות".

 

לעיתים אנו מגיעים לעסק שבו בעל העסק סיים איזו "עיסקה מצויינת" עם העיתון המקומי שעלתה לו כמובן הון רב שאין לו, וגם אם העיסקה באמת מצויינת, בעל העסק אינו יודע,

כי בניית מודעה וסגנונה, כך שתהיה איכותית מבחינה גרפית ותתאים לקהל היעד אליו הוא מעונין לפנות, חשובה עשרות מונים מהמחיר המיוחד שקיבל.

 חברת פירסום או מערכת העיתון, תבנה לך מודעה שבה תהיה מעוניין וכפי שאתה רוצה לראות אותה. המודעה תצא בדיוק כפי שראית אותה בדמיונך, אך מודעה יפה ככל שתהיה, אם אינה מנוסחת נכון מבחינה שיווקית ואינה מתאימה לקהל היעד, לא תתן לך הרבה אם בכלל וחמור מכך יכולה ליצור נזק דמיתי לעסק שלך.

 כמובן שגם אם מודעה כזו תביא לקוחות, פעמים רבות תגלה שהמודעה העבירה מסר אחד והלקוח שהגיע לעסק מגלה משהו אחר לחלוטין. כך תפסיד לקוח וגם תיקנה לעצמך שם של עסק, המטעה את הציבור.
חברה לייעוץ עסקי שתספק לך שירותי ייעוץ שיווקי, תדע לסייע לך לשלב את כל הכלים העומדים לרשותך, בכדי לקדם את העסק שלך תוך בניית אסטרטגה נכונה ולימוד כיצד לעבוד מול כלל גורמי השיווק והפרסום השונים.

 

 השירותים השיווקיים שלנו

אנו בטוהר מולטימדיה נבנה איתך מערכת שיווקית שתתאים לך הן מבחינת אופי העסק שלך והן מבחינת התקציב שלך. אנו נכוון אותך כיצד למכור טוב יותר את המוצר והשירות שלך, ניתן לך את הכלים לייצר מודעה או קמפיין מסוגננים ואיכותיים-הן מבחינת התוכן השיווקי שלהם והן מבחינת הגרפיקה והעיצוב שבהם. ללקוחות שיהיו מעוניינים בכך נבנה מיתוג לעסק, כגון - בניית אתר תדמית עיצוב לוגו חדש או חידוש לוגו קיים, קידום מכירות הפקת מוצרי דפוס כגון כרטיסי ביקור , דפי לוגו  קטלוגחברה ועוד. בנוסף אנו נסייע לך בקידום המכירות, הן בתוכן שיווקי והן בגימיקים שיווקים, כגון- מבצעי מכירות שימוש במדיות פרסומיות שונות הקמת מתקני תצוגה כגון רולאפ, דוכן מכירות ועוד.

טוהר מולטימדיה
הדרך דלך להצלחה
1700-704-676