יש לך את זה?
יש לך את זה?
האם מוטיבציה ורצון מספיקים בכדי להיות יזם מצליח?מה באמת דרוש בכדי לדעת שיש לך את זה?
מהו יועץ עסקי?
מהו יועץ עסקי?
על היועץ העסקי, יתרונותיו וכיצד הוא יכול לעזור לבעל העסק תוכלו לקרוא כאן.
האם כולנו אנשי מכירות?
האם כולנו אנשי מכירות?
רבים טוענים כי אינם אנשי מכירות. להפך... המושג מכירה דוחה אותם! האומנם???

ניהול זמן !!!

אחת הבעיות המרכזיות עליהן מתלונן בעל עסק היא זמן. ככל שהעסק גודל בעל העסק מרגיש לחוץ יותר עצבני יותר, לא עומד בעומס, יש תקלות וכמובן שאפשר לשכוח משעות עבודה נורמליות שלא לדבר על חופשים.

מומלץ לקחת פנקס ועט ולרשום מטלות עתידיות. לאחר מכן, יש לקחת כל מטלה ולהגדיר אותה בזמן. גם זמן משוער לביצוע המשימה וגם תאריך התחלה וסיום לפי הזמן המשוער. לבסוף יש לסדר את המטלות לפי סדר עדיפות.

נשמע פתרון פשוט מידי??? אכן כך!

פשוט אבל עובד!!!

התחילו להכין רשימות מיד והתוצאות לא יאחרו לבוא...

טוהר מולטימדיה

הדרך שלך להצלחה!!!

בנייה ועיצוב אתרים

                                    רוצה לבנות אתר אינטרנט?

בעל עסק יקר. אתה בטוח שאתה צריך אתר?

קראת נכון!!! אין בו תועלת, הוא לא יביא לך לקוחות ומה שבטוח שהוא יעלה לך כסף... הרבה מידי כסף ביחס לתועלת. 

אז רגע, אתה בעצם רוצה להבין מה אתה כן צריך??? מה שאתה צריך זה אתר שיווקי!!!

מבלבל נכון?!?!... אז בוא נעשה קצת סדר!

 בניית אתר

כל בעל עסק מתחיל שמע לא פעם את השאלה... יש לך אתר? מה הכתובת שלו? בד"כ בעל עסק שישמע את השאלה הזו בפעם השלישית, במקום לענות מיד "לא, מצטער...", יסנן משהו כמו "עובדים על זה... ", "בבניה... " ועוד אי אלו תירוצים לכך שאין לו אתר. כמובן שאותו בעל עסק יפנה לעצמו זמן שאין לו ויתחיל לחפש בונה אתרים, בכדי לבנות אתר. מה שאותו בעל עסק עוד לא הבין הוא, שחוץ מלהגיד כן,ללקוח שישאל אותו, אם יש לו אתר; בנוסף לתשלום של כמה אלפי שקלים, לחברה לבניית אתרים, אתר לא ייתן לו כלום!!!
מידי יום נבנים בעולם האינטרנט הוירטואלי אלפי ואפילו עשרות אלפי אתרים מסוגים שונים. עוד אתר בים של אתרים הוא עוד דג בלהקת דגים. כדי שהאתר שלך יבלוט, אתה חייב לבנות
אתר שיווקי!!!


אתר שיווקי

ישנם מספר פרמטרים חשובים שיש לקחת בחשבון בבניית אתר. סוג האתר (קרא כאן על סוגי אתרים נפוצים), סגנון האתר, התכנים באתר, תקציב כמובן, והחשוב מכל ולא משנה באיזה אתר בחרת...

  1. האם אתר שלך משדר נכון בעיצוב שלו וגורם ללקוח להתמצא בו ולפעול כפי שאתה רוצה.
  2. האם פעלת בדרך כלשהיא בכדי לגרום ללקוח שלך להגיע לאתר שלך? אם ע"י קידום אתר בגוגל, פליירים ופרסום ישיר או אולי פרסום ושיווק מסוג אחר.

אתר ללא מבקרים שווה 0 הכנסות. אתר עם מבקרים שלא מוצאים את עצמם באתר... שווה אכזבה ללקוח, בריחה מהירה ושוב 0 הכנסות. המסקנה היא שבכדי להכניס כסף מהאתר שלך, אתה צריך לדאוג שיגיעו אליו ולאחר מכן לדאוג שהלקוחות יקבלו בדיוק את מה שחיפשו ובמהירות. דהיינו אתר שיעוצב ע"פ סטנדרטים שיווקיים.

 

עיצוב אתר

אתר יפה ככל שיהיה אינו בהכרח יספק את הסחורה ופעמים רבות אנו מגיעים לאתר מדהים ביופיו, אך לא ברור בכלל מהו המסר אותו מנסה לשדר בעל העסק. לעיתים ההתמצאות באתר כל כך לא פשוטה, עד שהיא גורמת ללקוח לברוח באופן מיידי למרות עיצוב מקצועי כביכול... 
לא פעם אנחנו חושבים שאם אנחנו אוהבים צבע או סגנון מסויים, כך צריך להראות האתר שלנו. אין ספק שהטעם לנו מעולה, ואין ספק שישאר כך גם אם כולם יחשבו אחרת, אך חשוב לזכור שהאתר שלנו אינו מיועד לנו אלא לקהל היעד שלנו. עיצוב צריך להיות לא רק יפה, אלא גם מותאם למסר אותו אנו רוצים להעביר. העיצוב חייב להיות מותאם למוצר או השרות שלנו וכמובן שהחשוב ביותר הוא שיהיה מותאם ללקוח שלנו. על הלקוח שלנו להתמצא באתר שלנו וחבל שיברח מהר היות ולא עיצבנו אותו בצורה השיווקית המתאימה ללקוח.
בסופו של דבר אם הלקוח לא ירכוש את
המוצר או השירות שלנו, עד כמה יעזור לנו העיצוב המוצלח שאנו כה אוהבים. אתר חייב להיות נגיש ונוח למשתמש. מחקרים מוכיחים כי מספיקות מספר שניות למשתמש לדעת אם הוא מעוניין להישאר באתר אליו הוא נכנס או לברוח ממנו. בנוסף ישנן "נקודות חמות" אליהן מוסטת העין באופן טבעי כאשר המשתמש מגיע אל האתר שלנו ולכן המידע החשוב אותו יש לקחת בחשבון בבניית האתר הוא הרגלי המשתמש.
אתר יפה ככל שיהיה שירות או מוצר
מוצלחים ואפילו מחיר מעולה, לא ישאירו את המשתמש באתר שלכם אם ירגיש אבוד או שלוקח לו זמן רב מידי, למצוא את מה שחיפש.

אנו בטוהר מולטימדיה מספקים את הייעוץ המתאים לבניית כל סוגי האתרים וכן שירותי יועץ לקידום אתרים. האתר שנבנה לך יעוצב ברמה שיווקית גבוהה, בצורה כזו שהלקוח יתמצא באתר בקלות וידע להגיע מייד למקום אותו הוא מחפש. האתר יעוצב על פי טעמך האישי, ע"י מעצב אתרים שלנו ברמה הגבוהה ביותר ובהכוונתנו. לאחר סיום העבודה, תקבל מוצר מוגמר שאין לו מתחרים. אנו מספקים ללקוחתנו שירותי כתיבה שיווקית לאתר, בכדי לתת ללקוח הרגשה שהגיע למקום רציני איכותי ואמין, ובנוסף אנו מתאימים בכתיבתנו את האתר לקידום במנועי החיפוש. הכתיבה המקצועית שלנו, מסייעת לכך שהאתר יתקדם באופן טבעי, כך שגם אם לא תנקטו בפעולה של קידום האתר, הכתיבה השיווקית שלנו תעשה את העבודה לבד. במידה ותרצו לקדם את האתר בצורה מקצועית לכיוון העמוד הראשון בגוגל, אנו נספק לכם גם שירות זה.

התקשר עכשיו לטוהר מולטימדיה וקבל הצעת מחיר לאתר אינטרנט שיתן לך יותר!

1700-704-676

טוהר מולטימדיה הדרך שלך להצלחה