האם כולנו אנשי מכירות?
האם כולנו אנשי מכירות?
רבים טוענים כי אינם אנשי מכירות. להפך... המושג מכירה דוחה אותם! האומנם???
מי צריך יועץ עסקי?
מי צריך יועץ עסקי?
מדוע נחוץ לעסק יועץ עסקי וכיצד יכול היועץ להוביל את העסק שלך קדימה.
השלבים בפתיחת עסק
השלבים בפתיחת עסק
שואל את עצמך איפה להתחיל? הנה מספר טיפים שיעשו לך קצת סדר בבלאגן.

ניהול זמן !!!

אחת הבעיות המרכזיות עליהן מתלונן בעל עסק היא זמן. ככל שהעסק גודל בעל העסק מרגיש לחוץ יותר עצבני יותר, לא עומד בעומס, יש תקלות וכמובן שאפשר לשכוח משעות עבודה נורמליות שלא לדבר על חופשים.

מומלץ לקחת פנקס ועט ולרשום מטלות עתידיות. לאחר מכן, יש לקחת כל מטלה ולהגדיר אותה בזמן. גם זמן משוער לביצוע המשימה וגם תאריך התחלה וסיום לפי הזמן המשוער. לבסוף יש לסדר את המטלות לפי סדר עדיפות.

נשמע פתרון פשוט מידי??? אכן כך!

פשוט אבל עובד!!!

התחילו להכין רשימות מיד והתוצאות לא יאחרו לבוא...

טוהר מולטימדיה

הדרך שלך להצלחה!!!

ייעוץ פיננסי

יועץ פיננסי

עסקים רבים נמצאים בתחילת דרכם בערפל של כללים וחוקים פיננסיים. לרואה החשבון שלהם לא תמיד יש את הזמן וגרוע מכך את הסבלנות לכוון את בעל העסק בתחילת דרכו ואף לאחר מכן. בנוסף, בעלי עסקים רבים אינם ישנים בלילה עקב ניהול פיננסי כושל. מצב זה אינו כורח המציאות. ניהול פיננסי נכון יפתור את רוב אם לא את כל בעיות השינה שלך. בין אם אתה עסק מתחיל או עסק ש"מתגלגל" כבר כמה שנים

השאלות הנפוצות בפתיחת עסק הן האם לפתוח עוסק פטור או עוסק מורשה?? אולי בכלל חברה בע"מ... איך צריכה להראות החשבונית שלי? מה חובה לרשום בה ומה לא? כיצד לחשב הוצאות מול הכנסות? האם אני חייב ספירת מלאי? ועוד...

דוגמה לבעיה נפוצה בעסקים הן חדשים והן ותיקים, הינה בעיית התמחור. עסקים רבים נופלים בגלל תמחור לקוי. אי לקיחה בחשבון של כלל ההוצאות מול כלל ההכנסות בצורה נכונה, עלולה ליצור בעיית מזומנים קשה, כניסה לחובות והלוואות ולבסוף סגירת העסק, שהיה יכול להתקדם יפה, לו רק תמחר אותו נכון בעל העסק.

בעל עסק! התייעצות פיננסית לכל עסק היא חובת המציאות. אל תזלזל בה!!! אל תסמוך על חברים ומשפחה שיתנו לך את הכלים הנכונים. גם אם הם מנהלים עסק מצליח בעצמם.

דע לך! ככל שיעבור הזמן  "מתקדם" העסק וצובר לעצמו בעיות שבכדי לצאת מהם תשלם מחיר כבד... לעיתים כבד מאוד.

אנו נכוון אותך כיצד לפעול נכון. נסייע לך לאפיין את העסק שלך מול רשויות המס. נדריך אותך לגבי מה מותר ומה עלול לסכן אותך כאשר אתה מנהל את ספריך. כיצד לתמחר נכון, על מה כדאי ועל מה לא כדאי להתעכב, כאשר אתה מסתכל על ניהול פיננסי של העסק שלך.

אנו נסייע לך בע"ה לבנות נכון את הארגון שלך. אנו נכוון ונקדם אותך, אל עבר המטרות שהצבת לעצמך, כשפתחת את העסק שלך.

 לאחר שתלמד כיצד לפעול תוכל סוף סוף לישון בשקט.

הזמן פגישה ראשונה חינם. יועץ מטעמנו יפגוש אותך ויבחן האם ביכולתנו לסייע לך ואם כן אנו בע"ה נהיה הדרך שלך להצלחה.
אנו נשמח לספק לך את שרותינו כגון יועץ ארגוני ,יעוץ שיווקי  מיצוב העסק, מיתוג עסק, קידום מכירות בניית אתר אינטרנט קידום בגוגל ועוד

 התקשר ונשמח לעמוד לשרותך

1700-704-676

טוהר מולטימדיה הדרך שלך להצלחה