מהו יועץ עסקי?
מהו יועץ עסקי?
על היועץ העסקי, יתרונותיו וכיצד הוא יכול לעזור לבעל העסק תוכלו לקרוא כאן.
יש לך את זה?
יש לך את זה?
האם מוטיבציה ורצון מספיקים בכדי להיות יזם מצליח?מה באמת דרוש בכדי לדעת שיש לך את זה?
מי צריך יועץ עסקי?
מי צריך יועץ עסקי?
מדוע נחוץ לעסק יועץ עסקי וכיצד יכול היועץ להוביל את העסק שלך קדימה.

ניהול זמן !!!

אחת הבעיות המרכזיות עליהן מתלונן בעל עסק היא זמן. ככל שהעסק גודל בעל העסק מרגיש לחוץ יותר עצבני יותר, לא עומד בעומס, יש תקלות וכמובן שאפשר לשכוח משעות עבודה נורמליות שלא לדבר על חופשים.

מומלץ לקחת פנקס ועט ולרשום מטלות עתידיות. לאחר מכן, יש לקחת כל מטלה ולהגדיר אותה בזמן. גם זמן משוער לביצוע המשימה וגם תאריך התחלה וסיום לפי הזמן המשוער. לבסוף יש לסדר את המטלות לפי סדר עדיפות.

נשמע פתרון פשוט מידי??? אכן כך!

פשוט אבל עובד!!!

התחילו להכין רשימות מיד והתוצאות לא יאחרו לבוא...

טוהר מולטימדיה

הדרך שלך להצלחה!!!

שיקום עסק

שיקום עסק

לפעמים יוצא לך להרגיש מותש... אפילו מותש מידי... אתה מנסה להבין איפה אתה טועה ובכלל אם אתה טועה. לעיתים אתה שואל את עצמך כיצד עסק שהתקדם כל כך מהר בהתחלה, עכשיו נמצא במרוץ תמידי אחרי הזנב של עצמו. אתה מרגיש שאתה לא יכול לישון בלילה, שבא לך למכור את העסק ושאם תעשה חשבון , לפי כמות שעות העבודה שלך ומה שנשאר לך בסוף החודש, אתה בכלל מרוויח 10 שקלים לשעה. אתה חושב לעצמך- אולי הפיתרון הוא הגדלת כוח האדם, אולי בכלל הפיתרון הוא פיטורי עובדים, אולי הלוואה מהבנק... וכך אתה מסתובב כל היום עם האבחנות שלך, מנסה למצוא פתרונות מהירים מהבטן... שהרי אם הבטן היא זו שכואבת, היא זו שתפטור לך את רוב הבעיות אם לא את כולן.

בעל עסק יקר, אין פתרונות מהבטן, עסק שנבנה מ"תחושות בטן" "מזל" או "סיעתא דישמייא"... אינו יכול להמשיך להתנהל, מבלי שתוסיף לכל אלה הכוונה עסקית נכונה.
ללא לימוד כיצד לנהל נכון את העסק מבחינה פיננסית, כיצד לנהל עובדים, לימוד כיצד לקבל החלטות וכיצד להאציל סמכויות, לא תוכל להגיע לפסגה אותה אתה רוצה לכבוד. אם תבדוק תמצא, שבעלי העסקים המצליחים בעולם, ככל שעולים בדרגת ההצלחה, מקיפים עצמם ביותר יועצים המבינים בתחומם. אתה לא סופרמן ואל תצפה מעצמך להיות כזה. ידע הוא כוח, וככל שתדע יותר מהם הכשלים בעסק שלך (כן אנו בטוחים שאתה כבר יודע את רובם) ומהי הדרך המהירה לטפל בהם, העסק שלך עלול להדרדר עוד ועוד עד לסגירה הסופית שלו.

בעל עסק יקר...אל יאוש, חברת טוהר מולטימדיה תבחן את העסק שלך מקרוב, תראיין אותך ואת עובדיך, תבחן את אופי קבלת ההחלטות והמטרות בעסק.

אנו נבדוק כיצד אתה מתנהל מול לקוחותיך ולא פחות חשוב עובדיך!!! אנו נבדוק את התנהלותך מול קהל היעד שלך וגורמי חוץ אתם אתה מתנהל. אנו נסייע לך גם לנהל קמפיין שיווקי שיתאים לתקציבך, ובכך תחסוך לעצמך הוצאות מיותרות ונסיונות סרק.

אנו נסייע לך בע"ה לבנות נכון את הארגון שלך ונקדם אותך אל עבר המטרות שהצבת לעצמך, כשפתחת את העסק שלך ועתה נראים כמו חלום רחוק.

 הזמן פגישה ויועץ מטעמנו יפגוש אותך ויבחן האם ביכולתנו לסייע לך ואם כן אנו בע"ה נהיה הדרך שלך להצלחה.

 אנו נשמח לספק לך את שרותינו כגון יועץ יעוץ ארגוני יעוץ שיווקי  מיצוב העסק  מיתוג העסק קידום מכירות בניית אתר אינטרנט קידום בגוגל ועוד

 התקשר ונשמח לעמוד לשרותך

1700-704-676

טוהר מולטימדיה הדרך שלך להצלחה