מהו יועץ עסקי?
מהו יועץ עסקי?
על היועץ העסקי, יתרונותיו וכיצד הוא יכול לעזור לבעל העסק תוכלו לקרוא כאן.
יש לך את זה?
יש לך את זה?
האם מוטיבציה ורצון מספיקים בכדי להיות יזם מצליח?מה באמת דרוש בכדי לדעת שיש לך את זה?
האם כולנו אנשי מכירות?
האם כולנו אנשי מכירות?
רבים טוענים כי אינם אנשי מכירות. להפך... המושג מכירה דוחה אותם! האומנם???

ניהול זמן !!!

אחת הבעיות המרכזיות עליהן מתלונן בעל עסק היא זמן. ככל שהעסק גודל בעל העסק מרגיש לחוץ יותר עצבני יותר, לא עומד בעומס, יש תקלות וכמובן שאפשר לשכוח משעות עבודה נורמליות שלא לדבר על חופשים.

מומלץ לקחת פנקס ועט ולרשום מטלות עתידיות. לאחר מכן, יש לקחת כל מטלה ולהגדיר אותה בזמן. גם זמן משוער לביצוע המשימה וגם תאריך התחלה וסיום לפי הזמן המשוער. לבסוף יש לסדר את המטלות לפי סדר עדיפות.

נשמע פתרון פשוט מידי??? אכן כך!

פשוט אבל עובד!!!

התחילו להכין רשימות מיד והתוצאות לא יאחרו לבוא...

טוהר מולטימדיה

הדרך שלך להצלחה!!!

יועץ עסקי

יועץ עסקי

עסק המספק שירותי ייעוץ עסקי, חובש על עצמו כובעים רבים ומגוונים שרובם ככולם מטרתם קידום עסקים. החל מקידום עסק בהקמה, וכלה בקידום ושיקום עסק קיים. לכל יועץ דרכו שלו לקידום העסק שלך. בסופו של דבר, איך שלא תסתכל על זה האחריות למימוש תוכניתו של היועץ היא עליך בעל העסק. רוב היועצים יגיעו אל בעל העסק ינחו אותו ויתנו לו רשימת מטלות לביצוע. פעמים רבות בעל העסק אינו מבצע את המטלות מחוסר זמן או כוח, וכך היועץ מגיע מידי שבוע בכדי לגלות שלא השתנה דבר. גם בעל העסק מוצא את עצמו פעמים רבות כועס על היועץ שאינו מקדם אותו לכלום. ישנם מקרים בהם בעל העסק יבצע בחריצות את המשימות אותם יקבל מהיועץ... אך ברגע שהיועץ יסיים את תפקידו, יחזור העסק למצבו הקודם, היות ובעל העסק שלמד כמו תוכי לבצע משימות אינו באמת יודע כיצד לפעול לבד, כשיצוצו בעיות חדשות, או אפילו הישנות.

אנו בטוהר מולטימדיה מאמינים שבעל עסק הזקוק ל יועץ ארגוני יועץ פיננסי או ייעוץ שיווקי זקוק למשהו נוסף. דחיפה אמיתית וסיוע להבין את הכשלים ולדעת כיצד להימנע מהן בעתיד. לכן פיתחנו את שיטת הייעוץ התפעולי. השיטה בנויה כך שבמהלך כל שלבי הייעוץ, אנו מלווים יד ביד את בעל העסק ומלמדים אותו, כיצד לפעול נכון במצבים שונים. במקום לתת לו עצות, אנו מכוונים אותו להגיע למסקנות הרצויות לו, בכדי להרים את העסק שלו. ליווי עסקי הינו תהליך של לימוד הבנה הטמעה וביצוע ואת כל זה אנו נספק לך.

נציג מטעמנו יגיע אל העסק ולאחר שיקיים ראיונות עם העובדים ובעלי העסק, נתחיל יחד בתהליך שיקום הארגון בעסק ו\או נסייע בשיווקו. במהלך התהליך אנו נתקדם אתך בכל שלב ושלב, ונעזור לך להבין טוב יותר כיצד עובד ארגון, מהם הכשלים מהם צריך להיזהר מנהל הארגון. אנו נסייע לך לחזק את מעמדך כמנהל ולהפוך את העובדים שלך ליעילים יותר. אנו נלמד אותך בעל העסק, כיצד לקבל החלטות וכיצד בסיום התהליך תוכל להתמודד עם בעיות חדשות ע"פ הדרך בה הנחנו אותך.

צור עמנו קשר
ונשמח להיות הדרך שלך להצלחה

1700-704-676