מי צריך יועץ עסקי?
מי צריך יועץ עסקי?
מדוע נחוץ לעסק יועץ עסקי וכיצד יכול היועץ להוביל את העסק שלך קדימה.
יש לך את זה?
יש לך את זה?
האם מוטיבציה ורצון מספיקים בכדי להיות יזם מצליח?מה באמת דרוש בכדי לדעת שיש לך את זה?
מתחרים זה טוב?!?
מתחרים זה טוב?!?
כמעט כל בעל עסק יספר לך שהדבר שהכי מלחיץ אותו זה המתחרים והמחירים הנמוכים שלהם. האם זה נכון?

ניהול זמן !!!

אחת הבעיות המרכזיות עליהן מתלונן בעל עסק היא זמן. ככל שהעסק גודל בעל העסק מרגיש לחוץ יותר עצבני יותר, לא עומד בעומס, יש תקלות וכמובן שאפשר לשכוח משעות עבודה נורמליות שלא לדבר על חופשים.

מומלץ לקחת פנקס ועט ולרשום מטלות עתידיות. לאחר מכן, יש לקחת כל מטלה ולהגדיר אותה בזמן. גם זמן משוער לביצוע המשימה וגם תאריך התחלה וסיום לפי הזמן המשוער. לבסוף יש לסדר את המטלות לפי סדר עדיפות.

נשמע פתרון פשוט מידי??? אכן כך!

פשוט אבל עובד!!!

התחילו להכין רשימות מיד והתוצאות לא יאחרו לבוא...

טוהר מולטימדיה

הדרך שלך להצלחה!!!

קידום ממומן

קידום בקישורים ממומנים

בניגוד לקידום אתרים אורגני, קידום ב-"google adwords"  או בעברית קישורים ממומנים אינו מצריך סבלנות וצפיה לרגע בו האתר שלך יגיע לעמוד הראשון. מיד לאחר פתיחת קמפיין בקישורים ממונים של גוגל, הקמפיין הופך לפעיל והאתר שלך יכול להופיע בעמוד הראשון בשורה הראשונה. בדרך כלל הימצאות בשורה הראשונה מעל עמוד החיפוש האורגני משמעותה סכום כסף נכבד אותו הקצבת לכל לחיצה (קליק) על הקישור המוביל לאתרך, מה שעלול להוביל אומנם ללחיצות תכופות אך לסיום תקציבך תוך זמן קצר גבוה ככל שיהיה. כל אחד יכול לפתוח קמפיין משלו בגוגל אדוורדס, רבים פותחים קמפיין כזה בעצמם, והמידע באתר גוגל הינו מפורט. אולם הבעיה היא שרבים אינם מבינים או מתעצלים לקרוא את השורות הקטנות ומוצאים את עצמם לאחר מספר ימים עם קופת תקציב ריקה וכמעט ללא פניות. מה שמעניין שכמות הקליקים מסתברת כגבוהה אפילו גבוהה מאוד. אנו ממליצים לכל מי שמתכוון לפתוח חשבון כזה להחליט כי לפני שהוא קופץ לים הגדול, להתנסות מספר שבועות בתקציב נמוך ופשוט לבצע נסיונות ע"פ הכוונת גוגל. עם הזמן יתגלו הטריקים הקטנים כיצד למנוע בזבוז של כלל התקציב ללא תועלת כבר בימים הראשונים.

אין לך את הזמן או היכולת אנו בטוהר מולטימדיה נסייע לך בע"ה להקים קמפיין קישורים ממומנים בגוגל שיהיה יעיל הן במילות המפתח שלו והן בתקצוב שלו ובכך תוציא כמה שפחות אך תקבל כמה שיותר פניות. כל קליק יהיה אפקטיבי יותר ויעיל יותר, בכדי לקדם את העסק והאתר שלך.


אנו נשמח לספק לך את שרותינו כגון יועץ יעוץ ארגונייעוץ שיווקי  מיצוב העסק  מיתוג העסק קידום מכירות בניית אתר אינטרנט קידום בגוגל ועוד

 צור קשר ונשמח לעמוד לשרותך ולהיות הדרך שלך להצלחה.

1700-704-676