האם כולנו אנשי מכירות?
האם כולנו אנשי מכירות?
רבים טוענים כי אינם אנשי מכירות. להפך... המושג מכירה דוחה אותם! האומנם???
יש לך את זה?
יש לך את זה?
האם מוטיבציה ורצון מספיקים בכדי להיות יזם מצליח?מה באמת דרוש בכדי לדעת שיש לך את זה?
מי צריך יועץ עסקי?
מי צריך יועץ עסקי?
מדוע נחוץ לעסק יועץ עסקי וכיצד יכול היועץ להוביל את העסק שלך קדימה.

ניהול זמן !!!

אחת הבעיות המרכזיות עליהן מתלונן בעל עסק היא זמן. ככל שהעסק גודל בעל העסק מרגיש לחוץ יותר עצבני יותר, לא עומד בעומס, יש תקלות וכמובן שאפשר לשכוח משעות עבודה נורמליות שלא לדבר על חופשים.

מומלץ לקחת פנקס ועט ולרשום מטלות עתידיות. לאחר מכן, יש לקחת כל מטלה ולהגדיר אותה בזמן. גם זמן משוער לביצוע המשימה וגם תאריך התחלה וסיום לפי הזמן המשוער. לבסוף יש לסדר את המטלות לפי סדר עדיפות.

נשמע פתרון פשוט מידי??? אכן כך!

פשוט אבל עובד!!!

התחילו להכין רשימות מיד והתוצאות לא יאחרו לבוא...

טוהר מולטימדיה

הדרך שלך להצלחה!!!

בניית אסטרטגיה וליווי

תוכנית עסקית OUT אסטרטגיה עסקית IN

כאשר יזם מעוניין לקדם יזמות עסקית, הדבר הראשון עליו הוא חושב היא תוכנית עסקית. לעיתים הוא עושה זאת כדי לקבל הלוואה לפתיחת עסק ולעיתים רק כדי לראות כיצד העסק שלו יכול להצליח. פעמים רבות יפנה אותו יזם לחברות המספקות תוכנית עסקית. לעיתים קרובות, לאחר שהיזם מקבל לידיו את התוכנית, הוא קופץ מיד לעמודים האחרונים המראים את דיאגרמת הצמיחה של העסק.

איזה יופי !!! תוך שנה מהיום אני עשיר!!!

אנחנו אומרים לך יזם יקר - בטוח שבע"ה תהיה, אבל מה שיעשה אותך עשיר הן לא דיאגרמות ותוכניות עסקיות שכמעט תמיד תצאנה מוצלחות בתאוריה. בשביל זה שילמת להם לא?!?!?! שיבנו לך תוכנית עסקית מצליחה.... שהרי איך תקבל הלוואה מהבנק אם לא תראה צמיחה עסקית. בדוק כמה עסקים נסגרים לאחר שנה או שנתיים וכל מה שנשאר להם, הוא דף נייר עם דיאגרמות מוצלחות.

אנחנו בטוהר מולטימדיה מאמינים בתוכנית אסטרטגית עסקית אמיתית. כזו שלוקחת בחשבון גם כשלונות. אסטרטגיה כזו שתפתח לך את העיניים, שתחשוף בפניך באמת מה אתה צריך בכדי להצליח ביזמות שלך. בנוסף, במידה ותבחר, אנו נלווה לאורך כל הדרך ויחד ננווט את העסק שלך לכיוון של הצלחה.

האסטרגיה עסקית שנבנה לך תשלב תכנון ארגוני פיננסי שיווקי ובמידת הצורך משפטי.  מספקים גם ייעוץ מחשוב לעסק הזקוק לכך. אנו נכוון אותך במיתוג העסק, בהכנת חומרים פרסומיים בניית אתר וקידומו ברשת האינטרנט, ועוד...
 

 

 

צור עימנו קשר ונשמח לעזור לך

1700-704-676

טוהר מולטימדיה

הדרך שלך להצלחה