האם כולנו אנשי מכירות?
האם כולנו אנשי מכירות?
רבים טוענים כי אינם אנשי מכירות. להפך... המושג מכירה דוחה אותם! האומנם???
השלבים בפתיחת עסק
השלבים בפתיחת עסק
שואל את עצמך איפה להתחיל? הנה מספר טיפים שיעשו לך קצת סדר בבלאגן.
מי צריך יועץ עסקי?
מי צריך יועץ עסקי?
מדוע נחוץ לעסק יועץ עסקי וכיצד יכול היועץ להוביל את העסק שלך קדימה.

ניהול זמן !!!

אחת הבעיות המרכזיות עליהן מתלונן בעל עסק היא זמן. ככל שהעסק גודל בעל העסק מרגיש לחוץ יותר עצבני יותר, לא עומד בעומס, יש תקלות וכמובן שאפשר לשכוח משעות עבודה נורמליות שלא לדבר על חופשים.

מומלץ לקחת פנקס ועט ולרשום מטלות עתידיות. לאחר מכן, יש לקחת כל מטלה ולהגדיר אותה בזמן. גם זמן משוער לביצוע המשימה וגם תאריך התחלה וסיום לפי הזמן המשוער. לבסוף יש לסדר את המטלות לפי סדר עדיפות.

נשמע פתרון פשוט מידי??? אכן כך!

פשוט אבל עובד!!!

התחילו להכין רשימות מיד והתוצאות לא יאחרו לבוא...

טוהר מולטימדיה

הדרך שלך להצלחה!!!

בניית דף נחיתה

דף נחיתה - מיניסייט

בכל קמפיין שיווקי שתעשה באינטרנט אתה צריך דף נחיתה. מטרת דף הנחיתה הינו למקד את הפרסום שלך ולמנוע מהלקוח לברוח מהאתר שלך, רק בגלל שהגיע לקנות מוצר או שירות ספציפי, והגיע לאתר עמוס במידע. הלקוח שלך יודע בדיוק מה רצה כשהגיע לאתר שלך, הוא לא צריך ולא רוצה לקבל יותר מזה. לכן כחלק מכל קמפיין שיווקי אתה רוצה דף נחיתה או מיניסייט (קרא כאן על ההבדל בניהם)
בניית דף נחיתה אינו דבר של מה בכך, עיצוב גרפי מרהיב ואפילו כתיבה שיווקית ברמה גבוה לא תתן את האפקט הדרוש בכדי לגרום ללקוח שלך למלא את פרטיו, או ליצור קשר בכדי לשלם על השירות או המוצר שלך.

עיצוב שיווקי של דף הנחיתה

דף נחיתה אינו מחליף את האתר שלך, אלא הוא חלק בלתי נפרד ממנו. בעיצוב דף הנחיתה בד"כ נשתמש בסגנון העיצוב של האתר שלך. בנוסף בכדי למשוך את הלקוח שלך לפעולה, בד"כ נוסיף לדף הנחיתה שני מרכיבים עיקריים שיסייעו לו להחליט. סרטון קצר המתאר את המוצר או השירות, אותו אתהמעוניין להציע לו וטופס מתאים ליצירת קשר. חשוב לדעת...הדרך שבא יוצג הדף ללקוח משמעותי מאוד. הדברים החשובים הם - מיקום הסרטון, הטקסט השיווקי שיתלווה אליו וכן הדרך בא הדף "קורא לפעולה" וגורם ללקוח למלא את הטופס, או להתקשר בכדי להזמין ממך מוצר או שירות, אותו הוא מחפש.

אנו בטוהר מולטימדיה נספק לך את כל הכלים הדרושים, בכדי ליצור דף נחיתה איכותי לעסק שלך. אנו נבנה לך דף נחיתה מעוצב ברמה גבוה, נסייע לך להכין סרטון מתאים שישדר רצינות, וכן נוסיף טקסט שיווקי, שיגרום ללקוח שלך לנקוט בפעולת הקנייה אותה אתה רוצה להציג.

צור עמנו קשר ונשמח לעמוד לשרותך ולהיות הדרך שלך להצלחה

1700-704-676