מי צריך יועץ עסקי?
מי צריך יועץ עסקי?
מדוע נחוץ לעסק יועץ עסקי וכיצד יכול היועץ להוביל את העסק שלך קדימה.
השלבים בפתיחת עסק
השלבים בפתיחת עסק
שואל את עצמך איפה להתחיל? הנה מספר טיפים שיעשו לך קצת סדר בבלאגן.
מתחרים זה טוב?!?
מתחרים זה טוב?!?
כמעט כל בעל עסק יספר לך שהדבר שהכי מלחיץ אותו זה המתחרים והמחירים הנמוכים שלהם. האם זה נכון?

ניהול זמן !!!

אחת הבעיות המרכזיות עליהן מתלונן בעל עסק היא זמן. ככל שהעסק גודל בעל העסק מרגיש לחוץ יותר עצבני יותר, לא עומד בעומס, יש תקלות וכמובן שאפשר לשכוח משעות עבודה נורמליות שלא לדבר על חופשים.

מומלץ לקחת פנקס ועט ולרשום מטלות עתידיות. לאחר מכן, יש לקחת כל מטלה ולהגדיר אותה בזמן. גם זמן משוער לביצוע המשימה וגם תאריך התחלה וסיום לפי הזמן המשוער. לבסוף יש לסדר את המטלות לפי סדר עדיפות.

נשמע פתרון פשוט מידי??? אכן כך!

פשוט אבל עובד!!!

התחילו להכין רשימות מיד והתוצאות לא יאחרו לבוא...

טוהר מולטימדיה

הדרך שלך להצלחה!!!

יועץ מחשוב

מחשוב העסק

מחשוב העסק אינו דבר של מה בכך ולעיתים מורכב ממה שניתן לחשוב. כאשר אנו מגדירים מחשוב אנו בעצם מתייחסים לכלל הגורמים הטכניים המסייעים לנו לנהל את העסק בצורה הטובה ביותר ובעצם חוסכים לנו זמן ולעיתים כוח אדם. מחשוב העסק מתחיל בעמדת המחשב האישי והתוכנות הנילוות אליו כגון מערכת ההפעלה ואופיס. חשוב לדעת כי- גם עסק שרכש מחשב משומש שהיו בו תוכנות מותקנות אם אין בידיו רשיון הפעלה(קוד הניתן עם רכישת תוכנות אלה)למערכת ההפעלה (ווינדוס) ולתוכנות המשרד (אופיס) כגון וורד מסתכן בתביעה, אם יתברר כך לאחר ביקורת בעסק. כמובן שהדבר נכון גם לגבי תוכנות מקצועיות אחרות בעלות זכויות יוצרים.
עניין נוסף בהקשר למחשוב הינו התקנת מערכות או תוכנות הנהלת חשבונות, מאגרי נתונים על מלאי בעסק אם יש ומאגר לקוחות וספקים. ישנן תוכנות רבות בשוק המכילות מאגרי נתונים אלו, ותיקות וחדשות וכדאי לדעת כי מדובר בהפרשים של אלפי דולרים בין תוכנה זו או אחרת, עניין משמעותי במיוחד לעסק מתחיל. כמובן שתוכנה שלא קיבלה אישור מרשויות המס, לא תוכל לשמש כמקור רשמי להוצאת חשבוניות או דוחות מוכרים, למס הכנסה או מע"מ, יעילה ככל שתהיה. ניתן לבדוק אם תוכנה הינה רשומה באתר מס הכנסה.
ישנם מרכיבי מחשוב נוספים הנחוצים לעסק, כגון- רישות בין מחשבי העסק, הוספת שרת תקשורת פנימי או נתב אלחוטי מצלמות אבטחה למיניהן ועוד. מומלץ מאוד להזמין טכנאי מחשבים למשרד או בית העסק, לפני רכישת ציוד ההתקנה, בכדי למנוע רכישת ציוד מיותר.
מומלץ להתייעץ עם אדם המבין בתחום המחשוב בכדי לרכוש ציוד שיתאים לעסקך כגון מחשב משרדי, מחשב נייד, פקס, מדפסת מתאימה והציוד הנלווה כגון טיונרים, וכמובן, ציוד תקשורת ומצלמות במעגל סגור.

אנו בטוהר מולטימדיה נסייע לך בע"ה לבנות נכון את כלל פרטי המחשוב בארגון שלך. נתאים לך ונקדם אותך עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. הן בציוד טכני והן בתוכנות בתוך העסק.

 

התקשר עכשיו  1700-704-676